Usługowy Zakład Optyczny Elżbieta Chlebicka

Usługowy Zakład Optyczny Elżbieta Chlebicka

Jeśli szukasz modnych oprawek okularowych, chcesz dobrać odpowiednie soczewki lub potrzebujesz akcesoriów do pielęgnacji Twoich okularów to dobrze trafiłeś!Znajdujemy się w samym centrum Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 6.Od 1990 roku dbamy o wzrok korzystając z najnowszych rozwiązań optycznych i aktualnych trendów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru okularów. W ofercie posiadamy m.in. okulary dla dzieci, do biura i dla kierowców.Przeprowadzamy badania wzroku oraz realizujemy recepty na okulary (NFZ).

1082 54 4.99%
Adres strony:www.optykbp.pl
Data dodania:02-03-2016
Słowa kluczowe:badanie wzroku, optyk, soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne, zakład optyczny, okulary, naprawa okularów
Kategorie:Zdrowie i uroda » Medycyna
Ocena:

Ocena: 2.8/10 (29 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

22-09-2014

Bicom-Med gabinet terapii Bicom 2000 - biorezonans -, Biała Podlaska »

Bicom-Med autoryzowany gabinet terapii biorezonansowej Bicom 2000. BRT to biorezonans, bezinwazyjna metoda leczenia różnych schorzeń.

ul. Janowska 76, 509 72 73 88
czw. od godz. 10:00...


Szczegóły
23-09-2014

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „RENMED” »

Ośrodek RENMED to centrum rehabilitacji wspierającym rozwój niemowląt, dzieci i młodzieży, budującym świadomość rodziców, że profilaktyka i stymulacja rozwoju psychoruchowego kształtują młodego człowieka.

ADRES:
Ośrodek Rehabilitacji ...


Szczegóły
23-09-2014

Psycholog Biała Podlaska »

Na moją pomoc mogą liczyć osoby z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, kompulsywne objadanie się), z depresją oraz problemami lękowymi i seksualnymi. Chętnie służę też pomocą w kryzysach, wynikłych z nagłych traumatycznych doświad...


Szczegóły