Psycholog Biała Podlaska

Psycholog Biała Podlaska

Na moją pomoc mogą liczyć osoby z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, kompulsywne objadanie się), z depresją oraz problemami lękowymi i seksualnymi. Chętnie służę też pomocą w kryzysach, wynikłych z nagłych traumatycznych doświadczeń (bycie ofiarą przemocy, udział w wypadku, śmierć bliskiej osoby, utrata dziecka przez poronienie bądź aborcję, utrata ważnych relacji).

ul. Narutowicza 38 lok. 25
21-500 Biała Podlaska

11852 1931 16.29%
Adres strony:www.psychologbp.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:psycholog, psychoterapeuta, centrum promocji zdrowia, biała podlaska, seksuolog, zaburzenia łaknienia, leczenie, lampa antydepresyjna, psychoterapia
Kategorie:Zdrowie i uroda » Medycyna
Ocena:

Ocena: 8.2/10 (243 głosów)

Komentarze

pacjent napisał(a): (raport)
16-01-2013

Kompetentna, życzliwa, konkretna pani psycholog. Myślałem początkowo, że może to kolejna osoba, która nie potrafi pomóc, ale okazało się zupełnie inaczej. Dzięki p. Grzesiuk-Kuszneruk wreszcie zostałem dokładnie zdiagnozowany i wiem, co mi dolega oraz co mogę z tym zrobić.

mati35 napisał(a): (raport)
17-06-2013

Bardzo polecam Panią psycholog. Dzięki terapii u pani Katarzyny moje życie z dnia na dzień staje się coraz lepsze, wyleczyłem się z depresji i rozwiązałem kilka innych problemów, zwłaszcza w aspekcie relacji z innymi na czym mi najbardziej zależało . Jest specjalistką w swojej dziedzinie. Żałuję tylko że tak długo zwlekałem z p

mama napisał(a): (raport)
11-11-2013

Poszłam z nastoletnią córką z zaburzeniami odżywiania. Młoda była w złym stanie, miała skierowanie do szpitala psychiatrycznego ale b. chcieliśmy tego uniknąć. Pani Kasia cudów nie obiecywała ale podjęła się i po kilku miesiącach jest spora poprawa, chociaż idealnie nie jest. Co mnie zaskoczyło, zajęła się nie tylko samą có

Młoda żona napisał(a): (raport)
28-11-2013

Polecam tą psycholożkę. Pomogła odkryć mi i mężowi drugie dno naszych kłótni i rozczarowań małżeństwem - fachowo, "bez orzekania o winie", z humorem.Dobre było to że spora część odpowiedzialności za efekt konsultacji spoczywała na mnie i mężu. Dzięki temu dużo sprawniej teraz sobie radzimy.

lękowiec napisał(a): (raport)
28-11-2013

Mi pomogła zmniejszyć lęk, wcześniej próbowałem leków ale bez efektu. Dużo czasu przeznaczyła na dokładną diagnozę. Wszystko tłumaczy co robi i dlaczego. Pacjenta traktuje partnersko a nie jak głupka. Oby więcej takich terapeutów było. Aha - chodziłem ok 8 miesięcy.

Malwina, 17 lat napisał(a): (raport)
07-12-2013

Spoko terapeutka, polecam panią Kasię Kuszneruk, mi pasuje, bo młoda, nie słodzi, mówi konkretnie i realnie co da się zrobić, nie wciska kitu lecz zadaje pytania, tak że samemu można dojść do rozwiązań. To bardzo pomaga w samodzielnym radzeniu sobie po skończeniu terapii.

Malwina, 17 lat napisał(a): (raport)
07-12-2013

aha - jeśli nie masz 18 lat, potrzebna jest pisemna zgoda rodziców. Ale warto. Mi ta psycholożka pomogła się poskładać i dzięki niej kończę teraz liceum i mam jasność co dalej robić w życiu. A należę raczej do trudnej młodzieży. Brało się za mnie dwóch pomagaczy wcześniej i bez efektu.

Ula50 napisał(a): (raport)
17-12-2013

Bardzo dobra specjalistka jeśli chodzi o depresje. Do leczenia podchodzi wielopłaszczyznowo, ma konkretne metody. Aż dziwi mnie, że jest w Białej tak fachowa osoba (i skromna) i że nie muszę jeździć do większego miasta. Oby tylko się nie wyprowadziła.

weteranka psychoterapii napisał(a): (raport)
18-02-2014

Polecam w bulimii. Choruję ok 9 lat, leczę się 6, u pani Kasi od półtora roku i dla mnie dopiero to leczenie ma sens chociaż terapia jest trudna, wymaga wiele wysiłku ale wreszcie zaczynam wychodzić trwale na prostą i odzyskałam kontrolę nad swoim życiem. Warto:))

ojciec wrednych dzieci napisał(a): (raport)
19-02-2014

Pani świetnie nawiązuje kontakt z dzieckiem. Nasz syn był skierowany do szkolnego psychologa-nie chciał współpracować. Próbowaliśmy więc na Waryńskiego-też bez efektu. Do Kuszneruk też nie chciał iść, uprzedzony był aleta Pani do niego trafiła.

Nutella XXL napisał(a): (raport)
12-03-2014

Ja również z zaburzeniami odżywiania (kompulsywne obżarstwo) a co Pani Kasi - od razu centralnie namierzyła psychiczne źródło problemu, szybko mnie rozpracowała a raczej pomogła abym sama siebie zrozumiała i przejęła kontrolę nad mechanizmami tego zaburzenia. Fachowa ciepła osoba, polecam.

PIT BULL napisał(a): (raport)
02-04-2014

W Białej wizyta 70 zł, w Lublinie 100 zł/45 min, w Warszawie ok 150 zł. Za taką terapię jak prowadzi p. Katarzyna mieszkając w Wawie płaciłem 140, tam pewnie by tyle brała, kompetencje ma na wysokim poziomie "warszawskim", a nosa nie zadziera, skromna, autentycznie zaangażowana.

Marcin 40 napisał(a): (raport)
26-12-2014

kończę 2 letnią terapię i z tej perspektywy wystawiam bardzo pozytywną opinię. Byłem rozbity i ogólnie nie szło mi życie w wielu sferach. Teraz jestem poskładany i szczęśliwy. Wiele to wymagało determinacji, własnej pracy w domu ale warto było.

zaniepokojona mama napisał(a): (raport)
02-03-2015

Mam problem.nie wiem czy mam sie w mojej sprawie udac do tej Pani Psycholog.moj syn ma 5 lat. Jest z grudnia 2009 roku.od wrzesnia powinien pojsc do 1klasy tyle ze ja ne bardzo wiem czy jest na to gotowy.w nauce nie ma problemow ale mi chodzi o strone emocjonalna znajac go wydaje mi sie ze w pierwszej i drugiej klasie nie bedzie problemow ale co da

mama Filipa napisał(a): (raport)
10-04-2015

Dziećmi też się zajmuje, ma nawet testy psych dla maluchów, byłam ze swoim 5latkiem z podobnymi obawami i jemu odroczono szkole. To b uczciwa osoba więc naciąganego kwitu Ci nie wypisze dla szkoły ale diagnoza, rzetelna opinia, porada, jeśli masz wątpliwości - zadzwoń i przez tel ustal co potrzebujesz i wtedy ew umów się na wizyte.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

22-09-2014

Bicom-Med gabinet terapii Bicom 2000 - biorezonans -, Biała Podlaska »

Bicom-Med autoryzowany gabinet terapii biorezonansowej Bicom 2000. BRT to biorezonans, bezinwazyjna metoda leczenia różnych schorzeń.

ul. Janowska 76, 509 72 73 88
czw. od godz. 10:00...


Szczegóły
23-09-2014

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białej Podlaskiej »

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białej Podlaskiej ul.Waryńskiego 3
Pomagamy w wyborze szkoły, studiów, a także zawodu. Naszym zadaniem jest również udzielanie wsparcia rodzicom oraz nauczycielom w pełnieniu funkcji wychowawczej i edukacyj...


Szczegóły
23-09-2014

Puella - Gabinet Medycyny Estetycznej »

Puella to nowoczesny gabinet medycyny estetycznej w Białej Podlaskiej. Zapraszamy na masaże relaksujące, sportowe, ujędrniające, zabiegi oczyszczania twarzy. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem botoksu, kwasu hialuronowego, lipo-lasera. Zapraszamy do ...


Szczegóły