MEDACTIVE - kursy medyczne i sportowe

MEDACTIVE - kursy medyczne i sportowe

MED ACTIVE to placówka zajmująca się organizacją szkoleń medycznych na terenie Białej Podlaskiej z wszelkich form masażu, tapingu, języka migowego oraz kursów instruktorskich z narciarstwa zjazdowego, snowboardu i windsurfingu, kursów na wychowawców i kierowników kolonii i innych. Instruktorami są najlepsi specjaliści w danej dziedzinie. Zapewniamy najniższe ceny kursów instruktorskich w Polsce. Zapraszamy!!!

ul. Janowska 66A/U4
21-500 Biała Podlaska

8244 1233 14.96%
Adres strony:www.kursybp.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:, instruktor, cienciała, fizjoterapia, narciarstwo, specjalizacja, med active, tejpy, kwiatkowski, kursy, taśmy, medycyna, rehabilitacja, taping, kinesiology tape, fizjotape, kurs, szkolenia, szkolenia dla fizjoterapeutów, biała podlaska, medyczne, nowosad, kurs masażu, kinesiology, masaż
Kategorie:Zdrowie i uroda » Medycyna
Ocena:

Ocena: 4.1/10 (92 głosów)

Komentarze

Ewelina : (raport)
16-09-2013

Firma ta organizuje bardzo dobre kursy dla fizjoterapeutów.
Właściciel prowadzi też swój gabinet pod tą samą nazwą na Janowskiej 66a/u4. Strona gabinetu to www.rehabilitacja-bp.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

22-09-2014

Internetowy sklep rehabilitacyjno-medyczny »

Internetowy sklep rehabilitacyjno-medyczny oferuje szeroki wybór sprzętu stomatologicznego, rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego. Firma oferuje wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne, kijki trekingowe, kijki nordic walking, ortezy, podpórki...


Szczegóły
19-09-2014

Gabinet leczenia chorób kręgosłupa Maciej Majos »

Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa
lekarza medycyny Macieja Majosa, który w praktyce wykorzystuje wiedzę zdobytą w trakcie pracy na Oddziale Neurologii, a także sprawdzoną i skuteczną metodę dr Palucha.
Zapisy wyłącznie po telefonicznej rej...


Szczegóły
23-09-2014

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „RENMED” »

Ośrodek RENMED to centrum rehabilitacji wspierającym rozwój niemowląt, dzieci i młodzieży, budującym świadomość rodziców, że profilaktyka i stymulacja rozwoju psychoruchowego kształtują młodego człowieka.

ADRES:
Ośrodek Rehabilitacji ...


Szczegóły