SZEPTYCKI - autoryzowany salon i serwis NISSAN

SZEPTYCKI - autoryzowany salon i serwis NISSAN

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w celu obejrzenia nowych samochodów oraz odbycia jazd testowych. Nasza oferta obejmuje samochody osobowe, terenowe i dostawcze.

ADRES:
ul. Piłsudskiego 35
21-500 Biała Podlaska

6780 774 11.42%
Adres strony:www.nissan.szeptycki.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:serwis, samocjodowy, szeptycki, biała podlaska, nissan, salon samochodowy
Kategorie:Motoryzacja » Części motoryzacyjne i stacje paliw
Ocena:

Ocena: 2.7/10 (81 głosów)

Komentarze

Klient napisał(a): (raport)
14-12-2015

Do warsztatu zgłosiłem się gdyż w Nissanie x-trail w prawym przednim kole tarły klocki o tarczę i cała tarcza była gorąca. Mechanik zamiast zdiagnozować przyczynę, wymienił klocki i tarczę .Natomiast nie usunął przyczyny bo nowe klocki w dalszym ciągu tarły o tarczę do tego stopnia była gorąca, że nie można było się do niej

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

19-09-2014

Oktan - hurtownia paliw Biała Podlaska »

Hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw płynnych i gazu stanowi podstawową dziedzinę działalności przedsiębiorstwa. Detaliczna sprzedaż paliw prowadzona jest na stacjach franchisingowych PKN ORLEN S.A.

ADRES:
ul. Warszawska 128
21-50...


Szczegóły
22-09-2014

AUTO SERWIS Biała Podlaska • opony, oleje, mechanika, klimatyzacja »

Zajmujemy się mechaniką pojazdową a przede wszystkim naprawą oraz serwisowaniem podwozia i ogumienia. U nas klient jest najważniejszy. Wchodząc w XXI wiek chcemy w jak największym stopniu udogodnić Państwu naprawę oraz serwis swojego pojazdu.

Szczegóły

27-10-2014

-CARSYSTEM- car audio »

Firma zajmująca się sprzedażą car audio oraz akcesoriów samochodowych specjalizująca się w montażu, serwisie oraz naprawie elektryki samochodowej.Sprzedaż oraz montaż radioodtwarzaczy (MP3, CD, DVD), interfejsów, zmieniarek MP3, filtrów przeciwzakłóc...


Szczegóły