Sprzedaż i serwis jednośladów, quadów SkodexBP

Sprzedaż i serwis jednośladów, quadów SkodexBP

Pierwsze naprawy jednośladów rozpoczęliśmy w połowie lat 80-tych. Od roku 1992 pod nazwą SKODEX rozpoczęliśmy import i sprzedaż części zamiennych do samochodów marki SKODA motocykli JAWA, CZ oraz motorowerów: JAWKA, BABETTA, PUCH. Dynamiczny rozwój firmy spowodowany eksportem części zamiennych na Białoruś i Ukrainę oraz ciągle rosnący popyt na jednoślady zmusił nas do rozbudowy firmy.

W dalszym ciągu prowadzimy naprawy pogwarancyjne samochodów SKODA. Ale głównym celem jest sprzedaż i serwis jednośladów, quadów i tym podobnych pojazdów. Pokaźna lista firm, importerów, producentów które zaufały naszej firmie wystawiając autoryzację i szkoląc serwisantów ciągle rośnie. Współpracujemy z wieloma serwisami z naszego rejonu oferując sprzedaż hurtową części zamiennych. Celem zwiększenia ilości miłośników jednośladów współpracujemy z AUTOMOBILKLUBEM BIALSKOPODLASKIM- Klub Motocyklowym GROM oraz szkołą bezpiecznej jazdy przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

21-500 Biała Podlaska
Ul. Narutowicza 75

6030 759 12.59%
Adres strony:www.skodexbp.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:serwis naprawa, motocykle, quad, skoda, części, sklep, biała podlaska, jednoślady
Kategorie:Motoryzacja » Części motoryzacyjne i stacje paliw
Ocena:

Ocena: 3.3/10 (67 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

24-04-2013

Handlopex S.A. - dystrybutor opon i ogumienia, hurtownia opon »

Lider w dystrybucji ogumienia Handlopex S.A. to firma zajmująca się dystrybucją opon i ogumienia. Posiadamy sieć dystrybucji obejmującą całą Polskę: 16 oddziałów, ponad 100 firm stowarzyszonych w ramach Grupy Handlopex.Handlopex - znana i ceniona mar...


Szczegóły
04-01-2012

P.H.U. DAKAR - AUTO-SZYBY »

Specjalizujemy się w sprzedaży i wymianie szyb samochodowych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i terenowych, a także w autobusach.

ADRES:
ul. Sidorska 78-80
21-500 Biała Podlaska...


Szczegóły
19-09-2014

MAX-AUTO P.W. Jerzy Kuźmiuk »

Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do samochodów. Serwis samochodowy.

ADRES:
ul. Narutowicza 8a
21-500 Biała Podlaska...


Szczegóły