szkoła językowa LEADER SCHOOL

szkoła językowa LEADER SCHOOL

Szkoła językowa LEADER SCHOOL Biała Podlaska zaprasza na kursy angielskiego, angielski Biała Podlaska, angielski dla dzieci, szkoła angielskiego Biała Podlaska, szkolenia językowe dla firm, kursy maturalne.

ul. Reformacka 10
21-500 Biała Podlaska
tel. (83) 342 43 43
kom. 517 870 434
e-mail:bialapodlaska@leaderschool.pl

3667 423 11.54%
Adres strony:www.bialapodlaska.leaderschool.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:szkoła językowa LEADER SCHOOL Biała Podlaska zaprasza na kursy angielskiego, angielski Biała Podlaska, kursy maturalne, angielski dla dzieci, szkolenia językowe dla firm, szkoła angielskiego Biała Podlaska
Kategorie:Edukacja i nauka » Języki obce
Ocena:

Ocena: 3.7/10 (73 głosów)

Komentarze

seba82 napisał(a): (raport)
05-04-2013

Polecam szkołę szczególnie za jej atmosferę i metody uczenia. Nareszcie coś mi zostało w głowie. Pani Sylwia jest THE BEST :)

Piecia napisał(a): (raport)
23-06-2013

Bardzo fajna szkoła, z klimatem i miłym podejściem do uczniów. Jednak najbardziej zadowolony jestem ze swoich postępów. Dziękuję i polecam, a po wakacjach wracam na 1000%.

ewelina napisał(a): (raport)
08-07-2013

Skończyłam w tej szkole kurs maturalny z języka angielskiego i ze spokojnym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy szukają dobrej szkoły językowej. Oczywiście maturka zdana super więc przy okazji wielkie dzięki Pani Sylwii za solidne przygotowanie.

Marta napisał(a): (raport)
26-11-2013

Zaczynałam od zupełnych podstaw w tej szkole i muszę przyznać że nie wierzyłam iz uda mi się pokanać strach przed mówieniem. Właśnie wróciłam z Londynu i udało mi się skutecznie porozumiewać w większości sytuacji (czasami miałam wrażenie że mówię lepiej od nich :)) Bardzo dziękuję całemu gronu a szczególnie lektorom Leade

Tymon napisał(a): (raport)
27-11-2013

Do tej pory najczęściej brałem korepetycje prywatnie, ale w tym roku koleżanka namówiła mnie na zajęcia w grupie. Monia WIELKIE DZIĘKI!, bo tu jest o wiele lepiej niż na korkach. Fajni ludzie i atmosfera. Polecam wszystkim. Spróbujcie a nie będziecie żałować.

Stefan Romańczuk napisał(a): (raport)
05-02-2014

Uczyłem się w tej szkole przez 3 lata. Niestety muszę przerwać naukę z powodu wyjazdu za granicę. Teraz pewniej się czuję gdy rozmawiam po angielsku. Bardzo dziękuję za pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia. Polecam wszystkim szukającym skutecznej i dobrej szkoły językowej.

Tomo napisał(a): (raport)
13-05-2014

Super szkoła. Polecam wszystkim!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

23-09-2014

OSK Sławomir Malicki »

Pokażemy Ci, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, szanować ludzkie życie i dbać o swoje. Jesteśmy profesjonalistami. Nasi uczniowie jeżdżą po całej Polsce bezpiecznie i bez mandatów.Przyjdź do nas, a dołączysz do nich.

ADRES:
ul. ...


Szczegóły
23-09-2014

NeoLingua - Język włoski • Tłumaczenia Włoskiego »

Tłumaczenia włoskiego Neolingua!

Oferujemy :
- tłumaczenia ustne i pisemne
(z języka włoskiego na polski oraz z języka polskiego na włoski)
- obsługę tłumaczeniową spotkań, targów, konferencji
- tłumaczenia zwykłe ...


Szczegóły
23-09-2014

Szkoła Języków Obcych Euroschool - Strona główna »

Szkoła Języków Obcych Euroschool to szkoła inna niż wszystkie, posiada Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gwarantujemy najwyższy poziom nauczania, wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, bogata ofertę kursów dla każdego, najnowsze techniki naucza...


Szczegóły