Nauka jazdy ZKK M. Paszkowski

Nauka jazdy ZKK M. Paszkowski

Zakład Kształcenia Kierowców prowadzony przez Marka Paszkowskiego posiada 20 letnią tradycję szkolenia kandydatów na kierowców. W przeciągu tego czasu nasza szkoła przeszkoliła kilka tysięcy kierowców samochodów, motocykli, motorowerów. Jako stale rozwijająca się firma prowadzimy również szkolenie osób niepełnosprawnych które chcą samodzielnie prowadzić pojazdy samochodowe zaliczane do kategorii prawa jazdy B. Zakład udziela szeregu zniżek dla studentów, uczniów i osób niepełnosprawnych. Zapewniamy pomoce naukowe w postaci książek, filmów poglądowych, prezentacji multimedialnych oraz programów komputerowych do nauki przepisów ruchu drogowego.

ul. Janowska 11L
21-500 Biała Podlaska

3597 370 10.29%
Adres strony:www.zkk.nazwa.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:paszkowski, ośrodek kształcenia kierowców, jazdy, osk, biała podlaska, nauka, prawo jazdy, kurs prawa jazdy
Kategorie:Edukacja i nauka » Nauka jazdy
Ocena:

Ocena: 3.2/10 (59 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

24-09-2014

WORD Biała Podlaska »

Podstawowym zadaniem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej jest przeprowadzanie egzaminów państwowych dla osób:
- Ubiegających się o prawo jazdy (we wszystkich kategoriach).
- Ubiegających się o wymianę prawa jazdy wyd...


Szczegóły
23-09-2014

OSK "Albatros" »

Ośrodek Szkolenia Kierowców istnieje od ponad 21 lat. Szkolimy na prawo jazdy kat. A1, A, B, C, C+E, T, B+E. Zapraszamy również na jazdy doszkalające, oraz na kursy kwalifikacji wstępnej, przyspieszonej i okresowej dla zawodowych kierowców na przewóz...


Szczegóły
23-09-2014

OSK Sławomir Malicki »

Pokażemy Ci, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, szanować ludzkie życie i dbać o swoje. Jesteśmy profesjonalistami. Nasi uczniowie jeżdżą po całej Polsce bezpiecznie i bez mandatów.Przyjdź do nas, a dołączysz do nich.

ADRES:
ul. ...


Szczegóły