Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców pozostaje organizacją samorządu rzemiosła w pełni przygotowaną do obsługi rzemieślników i przedsiębiorców w zakresie informacji dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej i kształcenia we własnych placówkach przyszłych adeptów rzemiosła. Biuro Cechu zajmuje się instruktażem i szkolenie zawodowym. Prowadzi także biuro rachunkowe dla zrzeszonych zakładów oraz ich obsługę w sprawach bhp, p.poż. i edukacji unijnej.

Adres:
ul. Warszawska 14
21-500 Biała Podlaska

3950 392 9.92%
Adres strony:www.cechbialski.com.pl
Data dodania:22-09-2014
Słowa kluczowe:biała podlaska, gimnazjum, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, szkoła, galerie, historia, szkoła zawodowa, zawodówka, kształcenie
Kategorie:Edukacja i nauka » Szkoły
Ocena:

Ocena: 3.2/10 (59 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

19-09-2014

Szkolenia i kursy EFS - Biała Podlaska »

Krajowy Ośrodek EFS Biała Podlaska -szkolenia i kursy finansowane z funduszy Unii Europejskiej. EFS dajemożliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pomaga bezrobotnym wznalezieniu pracy i podniesieniu ich kwalifikacji, przeciwdziaładyskryminacji z...


Szczegóły
19-09-2014

IV LO w Białej Podlaskiej - STASZIC »

IV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Białej Podlaskiej należy do elitarnej grupy 30 szkół w Polsce zrzeszonych w Stowarzyszeniu Szkół Aktywnych (SSA).

ADRES:
ul. Akademicka 8a
21-500 Biała Podlaska...


Szczegóły
22-09-2014

KURSOR - szkolenia, kursy »

Firma Szkoleniowa KURSOR - organizujemy kursy i szkolenia w województwie lubelskim. Kursy na prawo jazdy, kursy języków obcych (angielski, niemiecki).

ADRES:
ul. Narutowicza 66
21-500 Biała Podlaska...


Szczegóły