VERTAL - rolety, żaluzje

VERTAL - rolety, żaluzje

Nasze wyroby doskonale komponują się z każdym wnętrzem, zaczynając od pomieszczeń biurowych, muzealnych, sal szpitalnych, czytelni, a kończąc na najbardziej nastrojowych pokojach mieszkalnych czy dziecięcych. Dzięki atrakcyjnym wzorom, szerokiej palecie barw i różnorodności opcji, wnętrze ozdobione produktami Vertal może być, wedle Państwa gustu, zabawne lub eleganckie, nowocześnie odblaskowe lub klasycznie chłodne.Nasze produkty są zarazem efektowne i funkcjonalne: łatwo je utrzymać w czystości, posiadają atesty: higieniczne i niepalności. Rozwiązania techniczne zastosowane w robionych na wymiar roletkach tkaninowych oraz żaluzjach Vertal umożliwiają montaż także w oknach uchylnych i dachowych, a w razie potrzeby mogą w pełni zaciemnić pomieszczenie.

P. H. U. "V E R T A L"
ul. Janowska 70
21-500 BIAŁA PODLASKA
tel./fax (0 83) 344 74 50; 311 32 55

4451 379 8.51%
Adres strony:www.vertal.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:tkaninowe, rolety, żaluzje, systemy zaciemnień, bramy garażowe, vertal, biała podlaska
Kategorie:Budownictwo » Materiały budowlane
Ocena:

Ocena: 3.5/10 (64 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

11-02-2011

PHUP Merkury Biała Podlaska - Materiały budowlane, developer. »

PHUP Merkury Biała Podlaska to materiały budowlane usługi developerskie i transportowe. Firma świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju. Dysponujemy taborem od 1,5t do 26t ładowności. Są to samochody skrzyniowe i ciągniki siodłowe marki Iv...


Szczegóły
23-09-2014

LEW-POL - logistyka, materiały budowlane »

Zajmujemy się sprzedażą artykułów z branży przemysłowej. Dużą liczbę naszych odbiorców w kraju i zagranicą zawdzięczamy bogatej gamie produktów handlowych znajdujących się w naszej ofercie.

ADRES:
ul. Kraszewskiego 12/3
21-500 Bi...


Szczegóły
20-12-2012

Ogrodzenia betonowe, słupki, beton towarowy »

RED-BET to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz montażem ogrodzeń betonowych, słupków, trylinki, kostki ażurowej. Firma posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie wyrobów z betonu.
Ogrodzenia betonowe Biała Podlaska i okolice. Beton tow...


Szczegóły