VERTAL - rolety, żaluzje

VERTAL - rolety, żaluzje

Nasze wyroby doskonale komponują się z każdym wnętrzem, zaczynając od pomieszczeń biurowych, muzealnych, sal szpitalnych, czytelni, a kończąc na najbardziej nastrojowych pokojach mieszkalnych czy dziecięcych. Dzięki atrakcyjnym wzorom, szerokiej palecie barw i różnorodności opcji, wnętrze ozdobione produktami Vertal może być, wedle Państwa gustu, zabawne lub eleganckie, nowocześnie odblaskowe lub klasycznie chłodne.Nasze produkty są zarazem efektowne i funkcjonalne: łatwo je utrzymać w czystości, posiadają atesty: higieniczne i niepalności. Rozwiązania techniczne zastosowane w robionych na wymiar roletkach tkaninowych oraz żaluzjach Vertal umożliwiają montaż także w oknach uchylnych i dachowych, a w razie potrzeby mogą w pełni zaciemnić pomieszczenie.

P. H. U. "V E R T A L"
ul. Janowska 70
21-500 BIAŁA PODLASKA
tel./fax (0 83) 344 74 50; 311 32 55

4258 372 8.74%
Adres strony:www.vertal.pl
Data dodania:23-09-2014
Słowa kluczowe:żaluzje, vertal, biała podlaska, rolety, bramy garażowe, tkaninowe, systemy zaciemnień
Kategorie:Budownictwo » Materiały budowlane
Ocena:

Ocena: 3.5/10 (63 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

23-09-2014

LEW-POL - logistyka, materiały budowlane »

Zajmujemy się sprzedażą artykułów z branży przemysłowej. Dużą liczbę naszych odbiorców w kraju i zagranicą zawdzięczamy bogatej gamie produktów handlowych znajdujących się w naszej ofercie.

ADRES:
ul. Kraszewskiego 12/3
21-500 Bi...


Szczegóły
19-09-2014

P.P.U.H. ORION - wyposażenie łazienek, budownictwo »

W ramach firmy prowadzona jest działalność handlowa materiałami i urządzeniami wyposażenia wnętrz i łazienek, płytki ceramiczne i kleje, usługi remontowo-budowlane oraz działalność deweloperska (budowa domów jednorodzinnych na sprzedaż).

A...


Szczegóły
31-01-2017

atrial.pl - Okna, Drzwi, Rolety »

Nasza firma atrial.pl oferuje produkty i świadczy usługi w zakresie stolarki budowlanej na terenie miasta Biała Podlaska i najbliższych miejscowościach. Okna, drzwi i rolety to nasza specjalność!Nasi klienci cenią sobie dogodne finansowe warunki wspó...


Szczegóły