Hurtownia farb i lakierów "Jureczek"

Hurtownia farb i lakierów "Jureczek"

Przez ponad 20 lat działalności nabywaliśmy wiedzę i doświadczenie w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej farb i lakierów. Doskonaliliśmy umiejętność obsługi klientów detalicznych, sklepów oraz firm budowlanych. Uczestniczyliśmy i uczestniczymy w wielu szkoleniach organizowanych przez producentów, z którymi współpracujemy.

Przedsiębiorstwo "JURECZEK" Sp. z o.o.
21-500 Biała Podlaska
ul. Handlowa 5/2 (vineta)

4326 466 10.77%
Adres strony:www.jureczek.pl
Data dodania:24-09-2014
Słowa kluczowe:hurtownia, podlaska, detal, farby, promocja, biała, lakiery, jureczek, promocje, śnieżka, hurt, tanio, lakierów, przedstawiciel
Kategorie:Budownictwo » Materiały budowlane
Ocena:

Ocena: 3.2/10 (51 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

23-09-2014

VERTAL - rolety, żaluzje »

Nasze wyroby doskonale komponują się z każdym wnętrzem, zaczynając od pomieszczeń biurowych, muzealnych, sal szpitalnych, czytelni, a kończąc na najbardziej nastrojowych pokojach mieszkalnych czy dziecięcych. Dzięki atrakcyjnym wzorom, szerokiej pale...


Szczegóły
19-09-2014

FHU "LAZURek" Krzysztof Jurkiewicz »

Firma F.H.U. "LAZURek" jest autoryzowanym dystrybutorem największych producentów kostki brukowej i galanterii ogrodowej. Oferujemy również bogatą gamę elementów dekoracyjnych do aranżacji wnętrz hoteli i restauracji.

ADRES:
...


Szczegóły
19-09-2014

P.P.U.H. ORION - wyposażenie łazienek, budownictwo »

W ramach firmy prowadzona jest działalność handlowa materiałami i urządzeniami wyposażenia wnętrz i łazienek, płytki ceramiczne i kleje, usługi remontowo-budowlane oraz działalność deweloperska (budowa domów jednorodzinnych na sprzedaż).

A...


Szczegóły