ESF - Europejski Serwis Finansowy

ESF - Europejski Serwis Finansowy

esteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą finansową założoną przez Marka Łysakowskiego, istniejącą z powodzeniem od ponad 15 lat na bialskim rynku.

EUROPEJSKI SERWIS FINANSOWY oferuje, korzystając z wielu kanałów dystrybucji, szeroki zakres ubezpieczeń UNIQA TU S.A. majątkowych oraz ubezpieczeń na życie klientom komercyjnym, instytucjonalnym i osobom prywatnym na terenie byłego województwa bialskopodlaskiego.


Firma działa także na lokalnym rynku usług finansowych oferując kredyty i leasing, prowadzi działalność w zakresie tworzenia rynku funduszy oraz finansowania zakupów konsumenckich.

Oferta ESF obejmuje również pożyczki na zakup oraz leasing środków trwałych, w tym sprzętu i obiektów przemysłowych, pożyczki na nakłady inwestycyjne i zakup nieruchomości, ubezpieczenia i reasekurację dla firm oraz inne usługi.

2487 211 8.48%
Adres strony:www.esf.pl
Data dodania:11-01-2011
Słowa kluczowe:ESF, Serwis, ubezpieczenia, Finansowy, Europejski
Kategorie:Biznes, Prawo » Finanse, Pożyczki, Banki,
Ocena:

Ocena: 3.6/10 (54 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

29-04-2015

Lombard Biała Podlaska Komis »

Lombard bialski zajmuje się udzielaniem pożyczek pieniężnych pod zastaw

W ciągu kilku minut możemy udzielić Państwu pożyczki gotówkowej. Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie jednego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Nie ma rzeczy, które...


Szczegóły
10-08-2012

DG-Inwest - Broker Finansowy »

Jesteśmy firmą doradztwa finansowego działającą od 1994 r.Oferujemy bogaty wachlarz produktów finansowych i ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych jak i małych i srednich przedsiębiorstw.

ADRES:
ul. Sadowa 14
21-500 Biała ...


Szczegóły
13-10-2016

Biznes Pożyczka »

Fundusz Pożyczkowy jest instrumentem aktywizacji zawodowej i rozwoju przedsiębiorczości, którego głównym celem jest ułatwienie MSP dostępu do kapitału zewnętrznego. Cel ten realizowany jest poprzez udzielanie pożyczek. Fundusz powstał w 2001 r. w ram...


Szczegóły