Biznes Pożyczka

Biznes Pożyczka

Fundusz Pożyczkowy jest instrumentem aktywizacji zawodowej i rozwoju przedsiębiorczości, którego głównym celem jest ułatwienie MSP dostępu do kapitału zewnętrznego. Cel ten realizowany jest poprzez udzielanie pożyczek. Fundusz powstał w 2001 r. w ramach organizacyjnych Lubelskiej Fundacji Rozwoju. Od początku swojej działalności, w celu uzyskania środków finansowych na zwiększenie swojej zdolności operacyjnej, Fundusz korzystał z programów rządowych, preakcesyjnych, i w końcu unijnych. Konsekwentne działania w zakresie powiększania kapitału pożyczkowego dają możliwość dystrybuowania większych środków na rzecz przedsiębiorców. Regionalny Fundusz Pożyczkowy jest członkiem:• Polskiego Związku Funduszy Pożyczkowych• Krajowego Systemu Usług

3310 22 0.66%
Adres strony:biznespozyczka.eu
Data dodania:13-10-2016
Słowa kluczowe:pożyczka dla biznesu, kredyt, biznes, firma, UE, pożyczka, , lfr, dotacje, finansowanie dla firm
Kategorie:Biznes, Prawo » Finanse, Pożyczki, Banki,
Ocena:

Ocena: 3.5/10 (13 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

22-09-2014

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej »

Polecenie wypłaty, przelew SEPA, przelew regulowany w EUR, skup, inkaso i sprzedaż czeków w obrocie dewizowym, Skup i sprzedaż walut wymienialnych.

ADRES:
ul. Moniuszki 10
ul. Kolejowa 5
21-500 Biała Podlaska...


Szczegóły
11-01-2011

ESF - Europejski Serwis Finansowy »

esteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą finansową założoną przez Marka Łysakowskiego, istniejącą z powodzeniem od ponad 15 lat na bialskim rynku.

EUROPEJSKI SERWIS FINANSOWY oferuje, korzystając z wielu kanałów dystrybucji, szeroki zakr...


Szczegóły
10-08-2012

DG-Inwest - Broker Finansowy »

Jesteśmy firmą doradztwa finansowego działającą od 1994 r.Oferujemy bogaty wachlarz produktów finansowych i ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych jak i małych i srednich przedsiębiorstw.

ADRES:
ul. Sadowa 14
21-500 Biała ...


Szczegóły