Interwizja.edu.pl

Interwizja.edu.pl

Interwizja to serwis internetowy przeznaczony dla młodych, aktywnych i kreatywnych ludzi. Serwis w szczególności ma na celu stworzenie dla młodzieży interesującej się dziennikarstwem, produkcją filmową oraz różnymi formami twórczości artystycznej bądź innymi formami aktywności, szansy na zaistnienie na arenie pozaszkolnej poprzez stworzenie miejsca gdzie mają okazję rozwijać swoje zainteresowania i zdolności.

Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS-WOC
ul. Warszawska 14/6
Biała Podlaska

3648 550 15.08%
Adres strony:www.interwizja.edu.pl
Data dodania:22-09-2014
Słowa kluczowe:miasto, sks6, ekonomia, sks, celne, lokalna, biala podlaska, wywiady, podlaskiej, internetowa, pte, tv, wywiad, wiadomości, wydarzenia, telewizja, interwizja, biała podlaska, interwizja.edu.pl, interwizja.edu, biala, studium, internet, region, przeglad, prasa, powiat, lokalnie, wiadomosci, prasy, intervizja, intervizja.edu.pl, intervizja.edu
Kategorie:Aktualności » Aktualności, prasa
Ocena:

Ocena: 3.3/10 (50 głosów)

Komentarze

Nie skomentowano jeszcze tej strony.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

22-09-2014

BIALA24 - ważne informacje i wydarzenia w Białej Podlaskiej »

Najświeższe informacje z miasta Biała Podlaska i regionu. Wiadomości z działów: FAKTY, KRYMINALNE, IMPREZY, SPORT, KULTURA, MOTO!

ul.Brzeska 8/3
21-500 Biała Podlaska...


Szczegóły
23-09-2014

Tygodnik Lokalny WSPÓLNOTA »

Internetowy serwis informacyjny Tygodnika Lokalnego WSPÓLNOTA. Sprawdź co dzieje się w Twojej okolicy - wspólnota bialska.

ul. Warszawska 13 (parter)
21-500 Biała Podlaska
e-mail: wspolnota.bialska@wp.pl
tel. (83) 344-73-12...


Szczegóły
23-09-2014

PulsMiasta.tv »

Puls Miasta to portal, który możecie współtworzyć. Jeśli coś was bulwersuje i uważacie, że powinniśmy się tym zająć. Piszcie na adres kontakt@pulsmiasta.tv. Czekamy także na informacje o imprezach organizowanych w naszym regionie. Oferujemy patronat ...


Szczegóły